Warsztat

Warsztat samochodowy Logum w Pyrzycach, to usługi na najwyższym poziomie. Jako jedyny warsztat w Pyrzycach, Logum sprostał ostrym wymogom i zakwalifikował się do programu Leader Service, firmy FOTA S.A.

 

Warsztat Pyrzyce - Leader Service

Jesteśmy dumni z tego wyróżnienia - potwierdza ono jakość naszych usług. Najbardziej jednak cenimy sobie opinie naszych klientów to głównie one wyznaczają standardy, jakimi się kierujemy.

Wszelkie naprawy wykonujemy rzetelnie i uczciwie, zachowując przy tym najwyższą dbałość o samochód naszego klienta. Jeśli konieczna jest wymiana części, czy podzespołów - z oferty naszych dostawców zawsze dobieramy je optymalnie do potrzeb klienta. W ten sposób klient Logumu ma pełną kontrolę nad kosztami naprawy.

W Logumie dysponujemy czterema stanowiskami naprawczymi, z których jedno przygotowane jest do obsługi większych samochodów dostawczych lub samochodów terenowych.

Oprócz wielu innych, w Logumie możecie Państwo wykonać następujące naprawy:

Naprawy silnika

 

Wszelkie naprawy w Logumie przeprowadzane są zgodnie z najwyższymi standardami. Czystość, porządek i najwyższej jakości sprzęt jakim dysponujemy, pozwalają na znaczne zredukowanie czasu i kosztów naprawy. Najważniejsi jednak są tutaj odpowiednio wykwalifikowani, doświadczeni mechanicy, którzy zawsze służą radą i pomocą klientom Logumu.

 

 

Diagnostyka komputerowa

 

Diagnostyka jest pierwszą rzeczą, jaką wykonujemy przystępując do pracy przy samochodzie. W ten sposób skracamy czas i koszt naprawy. Wiemy dokładnie gdzie szukać usterki. Sprzęt, jakiego używamy w Logumie, to jeden z najlepszych obecnie na rynku komputerów diagnostycznych - Mega Macs 55 firmy Guttmann

 Diagnostyka silnika

 Naprawy silnika

Pozwala on na precyzyjne ustalenie defektu i jego przyczyn. Obsługuje 99% znanych modeli samochodów osobowych i dostawczych. Oprócz tego urządzenia, dysponujemy m.in. także miernikiem ciśnieniowym do mierzenia ciśnienia sprężania w cylindrach silników benzynowych i wysokoprężnych.

 

Przygotowanie do przeglądu

 

Korzystając z usług warsztatu samochodowego Logum, nie musicie się Państwo obawiać o wynik przeglądu technicznego waszego samochodu. Jeden z naszych mechaników odprowadzi Państwa samochód na stację diagnostyczną, gdzie zostanie ustalone czy - a jeśli tak, to - jakich - napraw wymaga pojazd.

Po tym wstępnym rozpoznaniu - nasi mechanicy dokonują niezbędnych napraw według wskazówek pracownika stacji diagnostycznej. Samochód zostaje wówczas poddany właściwemu badaniu technicznemu i przechodzi je bez żadnych problemów.

 

Drobne naprawy

 

Oprócz poważnych awarii, w Logumie można także dokonać drobnych napraw samochodu:

wymiana oleju - stosujemy tylko oleje najlepszej jakości:

 

Wymiana oleju Pyrzyce - Mobil Wymiana oleju Pyrzyce - Castrol 

Wymiana oleju Pyrzyce - Gulf Wymiana oleju Pyrzyce - BP

 

naprawa zawieszenia,

naprawa tłumików,

wymiana pasków, klocków hamulcowych, filtrów, żarówek, wycieraczek

i wiele innych...

Serwis mobilny LOGUM

tel. 530 888 904