O nas

Logum - największy wybór opon w Pyrzycach

 

Oprócz opon Michelin, w naszej ofercie znajdują się opony takich firm, jak Continental, Dębica, GoodYear, Dunlop, Pirelli, Bridgestone, Fulda, Firestone i innych. Na życzenie klienta sprzedawane opony pompujemy azotem. Sprzedajemy i serwisujemy także koła i opony nietypowych rozmiarów.

Logum - warsztat samochodowy

 

Z czasem, reagując na zapotrzebowanie Pyrzyckiego rynku motoryzacyjnego, rozwinęliśmy swoją działalność. Poszerzyliśmy zakres oferowanych przez Logum usług i obecnie jesteśmy jednym z najbardziej wszechstronnych warsztatów działających w Pyrzycach.

Nasz warsztat samochodowy jest także jednym z najlepiej wyposażonych. Dzięki temu możemy świadczyć tak wyspecjalizowane usługi motoryzacyjne, jak komputerowa diagnostyka (i naprawa) silnika, obsługa i napełnianie klimatyzacji samochodowych i inne specjalistyczne naprawy samochodów.

Logum - drobne naprawy mechaniczne

 

Oprócz usług specjalistycznych można u nas wykonać bieżące, drobne naprawy - wymiana oleju, naprawa układu jezdnego to dla nas chleb powszedni. W Logumie można także przygotować swój samochód do przeglądu technicznego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do wizyty w naszym warsztacie.

Serwis mobilny LOGUM

tel. 530 888 904